درباره ی ما

شرکت سرمایه گذاری زر زاگرس میلاد ارس در سال 1382 تاسیس گردید و به عنوان یکی از هلدینگ های بزرگ کشور در حوزه واردات و فروش محصولات بهداشتی و آرایشی برندهای مطرح و تولید محصولات پوستی فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا فعالیت خود را با فروش حضوری محصولات در سه شعبه فیزیکی در منطقه آزاد ارس و یک شعبه فیزیکی در منطقه آزاد انزلی شروع کرد. امروزه این هلدینگ متشکل از چند زیر مجموعه می باشد.

این هولدینگ به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت ( TAHA KIMYA ) خط تولید انحصاری محصولات پوستی خود را با نام میکاپ رز و سون کوئین راه اندازی کرده است. دستمال مرطوب پاک کننده آرایش و پد آرایش پاک کن اولین محصولات اختصاصی شرکت زر زاگرس میلاد ارس می باشد.

 

برند میکاپ رز و سون کوئین محصولات خود را با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا و بهره گیری از مواد مرغوب، تحت لیسانس کمپانی ترکیه ای طاها کیمیا تولید می کنند. این کمپانی ترکیه ای از سال 2008 در کشور ترکیه فعالیت خود را آغاز نموده و برندهای نام آشنا تحت لیسانس این شرکت فعالیت می کنند. کارکنان بخش تحقیق و توسعه و تیم تولید این کمپانی متشکل از شیمیدانان و مهندسین موفقی است که همگی در زمینه های خود متخصص هستند. کمپانی طاها کیمیا محصولات خود را با شعار تولید محصولات با کیفیت، سالم و سازگار با محیط زیست تولید می کند.

از مزیت های منحصر به فرد این محصولات می توان به قابلیت پاک کنندگی آرایش صورت و چشم ها حتی آرایش ضدآب، چربی و آلودگی های سطح پوست بدون خشک کردن و از بین بردن مواد ضروری پوست و بافت نرم و لطیف اشاره کرد. همچنین بهره گیری از عصاره های طبیعی از نقاط قوت این محصولات به شمار می آید که به آبرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست صورت کمک شایانی می کنند. الیاف استفاده شده در این دستمال مرطوب ها از جنس اسپانلس ضخیم با بالاترین کیفیت می باشد. این الیاف بافت بسیار نرمی دارند و از دوام نسبتا بالایی برخوردار هستند.

پد آرایش پاک کن میکاپ رز که اولین پد آرایش پاک کن تولید شده در ایران می باشد دارای ویژگی هایی از قبیل دور دوخت بسیار نرم، تولید شده از پنبه 100 درصد خالص، بافت ضخیم و چند لایه بسیار نرم با قدرت جذب بسیار بالا می باشد و آرایش و آلودگی های پوست را با ملایمت تمیز می کند. این محصول در بسته بندی 92 عددی تولید شده است که به دلیل کاربردی و در دسترس بودن می توان به همه جا با خود حمل کرد.

تیم زر زاگرس

یونس فدای

مدیر عامل

مهدی علیزاده

مدیر فروش

حسین صالحی

مدیر مارکتینگ

مسعود فرزدیه

سرپرست فروش